SREČA

DEDEK SMREČICO KRASI, URŠKA MU POMAGA

IN IZ SOBICE PODI MRAZ, KI SILI S PRAGA.

ČAS PO PRAZNIKU DIŠI, PO DRUŽINSKI SREČI,

KAJ, LE KAJ POD SMREČICO DEDEK SKRIVA V VREČI?

VSEH IGRAČ BO SLEJ KO PREJ NAŠA URŠKA SITA,

SREČA PA, NAPREJ POVEJ, NI V PAPIR ZAVITA.

Pesmico z naslovom Sreča smo pevci OPZ Češmin ves december prepevali na pevskih vajah. Seveda smo jo zapeli tudi ob naši šolski smrečici, ki smo jo z velikim veseljem okrasili prve dni decembra, v prostorih PŠ Čemšenik.

Zadnji teden decembra je učence PŠ Čemšenik obiskal tudi težko pričakovani dobri mož – dedek Mraz. Pričakali smo ga pred šolo in se zelooo razveselili (tudi) bonbonov. Z dedkom Mrazom smo zaplesali ob poskočni glasbi njegovih muzikantov, OPZ Češmin pa je ubrano zapel.

Letošnji december je drugačen od lanskega, ko smo bili doma in so bila šolska vrata zaprta. V lanskem decembru ni bilo nobenih nastopov, nobenih srečanj in druženj.


Zato smo učenci in učiteljice PŠ Čemšenik sklenili, da bomo letos pripravili praznično novoletno prireditev, ki jo bomo posneli in jo delili po elektronskih poteh. Zelo smo se potrudili, na vajah smo uživali in upamo, da vam bo všeč. Ob zaključku koledarskega leta 2021 pa vam pošiljamo še:

SREČNO 2022!

Učenci in kolektiv PŠ Čemšenik.

(Skupno 225 obiskov, današnjih obiskov 1)