V soboto, 7. 12. 2019, smo končno uspeli organizirati planinski izlet. Zaradi slabega vremena, ki nas je spremljalo kar nekaj časa, je bila izvedba izleta nemogoča. Tokrat smo se odpravili na malo krajši izlet. Za nekatere učence je bilo pravo doživetje, saj smo se do Zaloga, kjer je bilo naše izhodišče, peljali z vlakom. Jutro je bilo razmeroma hladno, zato smo komaj čakali, da pričnemo s hojo. Najprej smo se malo okrepčali z malico, nato pa pričeli naš vzpon. Med hojo smo naredili nekaj krajših postankov, a smo bili v malo več kot eni uri na vrhu. Tam je bil razgledni stolp, na katerega smo se lahko povzpeli in si ogledali Ljubljansko kotlino in v daljavi Kamniško Savinjske Alpe. Pri stolpu smo poklepetali, pojedli preostanek malice in se počasi spustili nazaj proti vznožju ter potem do železniške postaje. Ker smo se vrnili bolj zgodaj, smo lahko izkoristili še nekaj popoldanskih sončnih žarkov.

Planinci z mentoricama

(Skupno 80 obiskov, današnjih obiskov 1)