Pikico na i programa Izbranega športa-odbojka pomeni obisk igrišča za odbojko na mivki. To ve vsak, ki se je kdaj vrgel na kolena za žogo na parketu in potem enako dejanje ponovil na mivki; ta je kolenom precej prijaznejša, poleg tega pa nas spomni na brezskrbne dni, ko smo se igrali v mivki na morju ali v peskovniku.

Letno kopališče v Trbovljah že nekaj let poleg plavanja in sončenja ponuja tudi aktivno preživljanje prostega časa in odbojka na mivki je le ena od dejavnosti, ki se je uspešno »prijela«. Pravila in velikost igrišča so nekoliko spremenjeni, se pa obojega hitro navadiš in začneš uživati v hitri in dinamični, predvsem pa smeha polni igri. Dejstvo, da imaš po koncu igre mivko vsepovsod, hitro zamenja zadovoljstvo ob lepo odigrani točki ali ob koncu igre. Sicer pa je tu bazen, ki se ( seveda po predhodnem tuširanju ) še kako prileže. Tri ure so minile kot bi mignil…

                                                                                                                                        Martin Koncilja

(Skupno 50 obiskov, današnjih obiskov 1)