Šolski dnevi na PŠ Čemšenik minevajo zelo hitro in pestro. Učenci niso dejavni in pridni le med poukom ampak tudi v obšolskih dejavnostih. Pred kratkim so se vsem prisotnim predstavili člani Vesele glasbene šole pod mentorstvom Igorja Beuermana. Kljub nekoliko treme, je nastop zelo uspel. Starši in učiteljice smo bili nanje zelo ponosni, učenci pa so sklenili, da bodo v prihodnje še bolj vadili.

V naših šolskih dneh pa se poleg toge učne vsebine skrivajo še neštete druge zanimive dejavnosti in naloge, tako smo pred kratkim s 4. razredom ustvarili pravi mali vrt, za katerega smo se odločili, da ga bomo v prihodnjih dneh prestavili na novonastali prekopani košček zemlje pred šolo, ki bo postal naš pravi prvi vrt. Petošolci pa lahko snov o gonilih in napravah nadgradijo z gradnjo le teh s konstrukcijskimi kockami.
14. maja so se tudi vsi učenci, ki so opravili Bralno značko odpravili na matično šolo, kjer so si ogledali predstavo čarovnika Grega.
Kar hudo bo, ko bo šolsko leto kmalu minilo.
(Skupno 47 obiskov, današnjih obiskov 1)