TUKAJ LAHKO NAJDETE INFORMACIJE, KJE IN KAKO UČITELJI POSREDUJEJO NOVE SNOVI
ŠPORT
Učitelji Milica Zupančič, Katja Borštnar in Martin Koncilja
10. teden:
Učenci:
Učenke: 6. razred: Tek v naravi, tedenski izziv
9. teden:
Učenci: Obhodna vadba # 8, Spet na kolo, Statične vaje za moč # 7, Stretching # 7, Vzpon na letališče
Učenke: 6.razred, 7.razred in 8.razred
8. teden:
Učenci: Hrastelova skala #2, Tek # 4, S kolesom na pumptrack, Obhodna vadba # 7, Spet na Urh
Učenke: 6. razred, 7. razred, 8. razred in 9. razred
7. teden:
Učenci: Statične vaje za moč # 6, Tek # 3, Aerobna vadba # 6, Stretching # 6, Obhodna vadba # 6
Učenke: 6.razred, 7.razred, 8. razred in 9. razred
6. teden:
Učenci: Tek#2, Klančiše, grad Gamberk, Juriš na Hrastelovo skalo, tek #1 – ponovitev in Aerobna vadba # 5.
Učenke: 6. razred, 7. razred, 8. razred in 9. razred.
5. teden:
Učenci: Statične vaje za moč #5-stoja na rokah, Stretching #5, Obhodna vadba #5, Aerobna vadba #4, Statične vaje za moč #4
Učenke: 6. razred, 7. razred, 8. razred, 9. razred
4. teden:
Učenci: Stretching #4,Obhodna vadba #4, Aerobna vadba #3, Statične vaje za moč #3.
Učenke: 6. razred, 7. razred, 8. razred, 9. razred.
3. teden:
Učenci: Stretching #3 (10. 4.), obhodna vadba #3-splošno (9. 4.), aerobna vadba #2 (8. 4.), Statične vaje za moč #2 (7. 4.), Stretching #2 (6.4.)
Učenke: 6. razred, 7. razred, 8. razred, 9. razred – spoznajmo tabato (6. 4. -10.4. 2020)
2. teden:
Učenci:Obhodna vadba #2-trebušni del (3. 4.) , Aerobna vadba (2. 4.), Statične vaje za moč (1. 4.), Sretching (raztezne) vaje (31. 3.), Obhodna vadba (30. 3.)
Učenke: 6. razred , 7. razred, 8. razred, 9. razred
1.teden:
Vaje za moč (24. 3.), Tibetančki (25. 3.) in vaje z lastno težo (26. 3.)
Izbirni predmet šport za sprostitev
7. do 9. razred, Izvajalka Katja Borštnar: Merjenje srčnega utripa (9. teden), (8. teden), (7. teden), (6. teden), kviz (5. teden), Vzdržljivost (4. teden), Vzdržljivost (3. teden), Namizni tenis – KVIZ (2.teden), Namizni tenis doma (1. teden)
Izbirna predmeta Šport za zdravje in izbrani šport odbojka
Izvajalec Martin Koncilja: Izbirna predmeta ŠZZ in IŠPO # (8. teden), (7. teden), (6. teden), (5.teden), (4.teden), (3.teden), (1. teden)
Neobvezni izbirni predmet šport
6. razred, učiteljica Katja Borštnar: Fartlek (10. teden), (9. teden), (8. teden), (7. teden), (6. teden), Športni dnevnik (5. teden), Zumba (4. teden), Aerobika (3. teden), Namizni tenis – KVIZ (2. teden), Namizni tenis doma
SLOVENŠČINA
Učiteljica Mateja N. Praunseis
Pouk slovenščine bo potekal prek spletne učilnice. Gradivo bo posredovano vsak dan za posamezne oddelke/skupine po urniku.
učiteljica Darja Murn
6. razred: Obveščanje preko elektronskega sporočila in spletne učilnice Slovenščina 6. razred – GOSTI
učitelj Andrej Hromin
7.- 9. razred: Obveščanje preko elektronskega sporočila in spletne učilnice Slovenščina
TUJ JEZIK ANGLEŠČINA
učiteljica Tjaša Vozel
6. 7. in 9. razred: Obveščanje preko elektronskega sporočila in spletne učilnice Angleščina
učiteljica Danijela Koprivšek
5., 6., 7. in 8. razred: Obveščanje preko elektronskega sporočila in spletne učilnice Angleščina
učiteljica Tina Zupančič Bergant
5., 6., 8. in 9. razred: Obveščanje preko elektronskega sporočila in spletne učilnice Angleščina
MATEMATIKA
učiteljica Janja Vozelj
6.razred: Obveščanje preko e-mail sporočila in eAsistenta. Odgovore sprejema na janja.vozelj@gmail.com
učiteljica Vanja Celestina
6. razred: Obveščanje preko elektronskega sporočila in spletne učilnice Matematika 6.c
8. razred: Obveščanje preko elektronskega sporočila in spletne učilnice Matematika 8. razred (II. in III. skupina)
Učiteljica Polona Kovač
7. razred: Obveščanje preko elektronskega sporočila in spletne učilnice Matematika 7.b (P. Kovač)
8. razred: Obveščanje preko elektronskega sporočila in spletne učilnice Matematika 8.a (P.Kovač)
9. razred: Obveščanje preko elektronskega sporočila in spletne učilnice Matematika 9 (P.Kovač)
Učitelj Aleš Celestina
6. razred: Obveščanje preko elektronskega sporočila, videokonference in spletne učilnice Matematika 6.a
7. razred: Obveščanje preko elektronskega sporočila, videokonference in spletne učilnice Matematika 7.a
9. razred: Obveščanje preko elektronskega sporočila, videokonference in spletne učilnice Matematika 9
Učitelj Aleš Prapertnik
7. razred: Obveščanje preko elektronskega sporočila in spletne učilnice Matematika 7.c razred
FIZIKA
učiteljica Vanja Celestina
8. razred: Obveščanje preko elektronskega sporočila in spletne učilnice FIZIKA 8. razred
Učitelj Aleš Celestina
9. razred: Obveščanje preko elektronskega sporočila videokonference in spletne učilnice FIZIKA 9
GEOGRAFIJA, DOMOVINSKA IN DRŽAVLJANSKA KULTURA IN ETIKA, TEHNIKA IN TEHNOLOGIJA, IP OBDELAVA GRADIV – LES, IP OBDELAVA GRADIV – KOVINE IN IP TURISTIČNA VZGOJA
KEMIJA, BIOLOGIJA, NARAVOSLOVJE IN ORGANIZMI V NARAVI (ONA)
Učiteljici Ajda Medvešek in Barbara Pavlič
od 6. do 9. razreda: Za vse predmete obveščanje po elektronskem sporočilu in eA.
GLASBENA UMETNOST, LIKOVNA UMETNOST
Učiteljici Urška Luzar in Barbara Lekše
ZGODOVINA
DODATNA STROKOVNA POMOČ – DSP
Izvajalka Ana Amon: Obveščanje preko elektronskega sporočila.
RAZŠIRJENI PROGRAM -RaP
Izvajalka Katja Borštnar:
ŠPORTAJMO SKUPAJ (7. teden), (6. teden), (5. teden), (4. teden) , (3. teden), (2. teden), (1. teden)
SPROŠČANJE – meditacija (7.teden), (6.teden), (5. teden), (4. teden), (3. teden), (2. teden) , (1. teden)
Izvajalka Ana Amon: Vse kar zanima najstnike (8. teden), (7. teden), (6. teden), (5. teden),(4. teden), (3. teden) ,(2. teden), (1. teden) in splošne informacije
Izvajalka Milanka Pavšek: Kuharske delavnice (povezava)