Učbeniški sklad predstavlja zakonsko obveznost vsake šole. Učenci se proti koncu šolskega leta naročite na komplete učbenikov za naslednje šolsko leto. Izposoja učbenikov je avtomatizirana in poteka v šolski knjižnici v tednu pred zaključkom šolskega leta. Ob koncu šolskega leta vrnete urejene komplete skrbnici učbeniškega sklada. Posameznih učbenikov si ne morete izposoditi.
Ministrstvo za šolstvo in šport zagotavlja brezplačno izposojo učbenikov za vse učence osnovne šole od 1. do 9. razreda. V primeru poškodovanega, izgubljenega ali zadržanega učbenika je potrebno poravnati odškodnino v višini 1/2 maloprodajne cene učbenika.

Na vprašanja v zvezi z izposojo učbenikov vam bo skušala odgovoriti skrbnica učbeniškega sklada, Alenka Knez.

SEZNAMI UČBENIKOV IN ŠOLSKIH PRIPOMOČKOV ZA ŠOLSKO LETO 2014/2015

Seznami učbenikov in šolskih pripomočkov za šolsko leto 2013/2014:

po razredih:1. razred , 2. razred , 3. razred , 4. razred , 5. razred , 6. razred , 7. razred , 8. razred , 9. razred ,