Zaporedja, algoritmi, gibanje na ☀️, zanke, izzivi, hrošči 🐛 – ja, na naši šoli iščemo tudi hrošče in razhroščujemo 😁

Ste vedeli, da na naši šoli učenci zelo radi hodijo v šolo, ne samo od ponedeljka do petka, ampak tudi ob sobotah? Ja, res je. Po uspešno zaključenem projektu Girls Do Code v lanskem šolskem letu, nadaljujemo s programiranjem 👩‍💻 tudi v šolskem letu 2023/2024 in tako smo v soboto, 18. 5. 2024, imeli prvo srečanje.

Da je programiranje 💻🖱️🕹️ res, res, res zanimivo, se je tokrat v program Girls Do Code vključilo kar 2️⃣0️⃣ deklic iz naše šole.

Za uspešno izvedbo 22-urnega programa GDC 2024 sta nama na pomoč priskočila tudi naša bivša učenca Nika in Milan.

Izvajalka projekta Girls Do Code je organizacija Zunanja povezava Simbioza, ki letos praznuje tudi 10. obletnico kreiranja nepozabnih zgodb skozi medgeneracijsko sodelovanje in poučevanju o IKT veščinah, v sodelovanju z Zunanja povezava Digital School Slovenija.

Simbioza Digital School Slovenija

Ugnezdene zanke, pogojniki, labirinti, spletni bonton in različni izzivi pa nas čakajo v nadaljevanju. Vsi skupaj že komaj čakamo in nestrpno odštevamo do našega naslednjega druženja v računalniški učilnici 🖥️😎👍

Nina, Nika, Milan in Dušan dobro vemo, da Girls Do Code … in to odlično! 👍

(Skupno 98 obiskov, današnjih obiskov 1)