Sončni sobotni dan smo izkoristili za prvi pohod v letošnjem šolskem letu. Zbrali smo se v Razboru pri Čemšeniku, od koder smo se najprej po travniku in nato po strmi gozdni poti povzpeli na Čemšeniško planino. Vzpon je trajal približno dve uri. Vmes smo se nekajkrat ustavili, da smo se nadihali in naredili požirek tekočine. Pri koči nas je čakal krasen razgled na okoliške hribe. Naredili smo kratek predah, potem pa se podali še na najvišjo točko, na Črni vrh. Po vrnitvi smo si privoščili dobrote, ki so jih ponujali v koči, s katerimi smo se okrepčali. Prosti čas smo izkoristili za igro na igralih, pa tudi za igro v gozdu. Zgradili smo si zatočišče iz vej in ga prekrili z listjem ter se pri tem zelo zabavali. V dolino smo se vrnili preko Prvin do Čemšenika, kjer smo na avtobusni postaji prijetno utrujeni počakali na prevoz domov.

(Skupno 63 obiskov, današnjih obiskov 1)