Mesec september je minil, kot bi mignil in že je tu oktober. Pestremu septembrskemu dogajanju smo na PŠ Čemšenik dodali še različne aktivnosti v tednu otroka.

Začeli smo že v ponedeljek, ko so naši učenci nastopali na velikem odru Delavskega doma v Zagorju in vsem prvošolcem pričarali pravljičen sprejem v šolsko skupnost. Prav vsi v dvorani smo se naučili kuhati juho iz žeblja.

V torek so nas obiskali gasilci Prostovoljnega gasilskega društva Čemšenik in skupaj z njimi smo izvedli evakuacijo. Seznanili so nas tudi z različnimi načini gašenja in kako ob požaru reagirati. Seveda pa je bilo od vsega najbolj zabavno merjenje moči v hitrosti in dolžini vodnih curkov po hribu navzdol.

V četrtek smo prelep sončen dan izkoristili za pohod na Čemšeniško planino in se z veseljem ozirali po dolini, ki se je do poznega dopoldneva še vedno kopala v megli.

Za konec pa smo preživeli zanimiv pravljični petek ter se pocrkljali z dobro samopostrežno malico.

(Skupno 68 obiskov, današnjih obiskov 1)