Prijetno topli sončni žarki so nas prebudili v nov dan. Ker smo bili še vedno pevsko razpoloženi, saj smo sinoči ob zvoku kitar prepevali debelo uro, smo sošolcu zapeli budnico za rojstni dan. Po dobrem zajtrku smo se odpeljali na bazen. Ne boste verjeli, nihče ni ničesar pozabil! Res nam gre dobro! Tudi učitelji nas večkrat pohvalijo.

Na bazenu dan za dnem pridobivamo nova znanja in urimo naše plavalne spretnosti. Iz kamenčkov se spreminjamo že v prave ribice.

Po kosilu smo izkoristili sonce in se na igrišču igrali različne igre. Nato smo se odpravili na orientacijski pohod po Murski Soboti. Dobro smo morali prebrati vsa navodila, ki so nas lepo vodila do cilja. Ena od nalog je bila, da mimoidoče povprašamo po prekmurskih besedah. Tako smo izvedeli, da Prekmurci gučijo in jeseni obirajo đabouka.

Po večerji smo se igrali zanimivo igro štrbunk. Igra nam je bila zelo všeč in bi se jo z veseljem igrali tudi v šoli.

(Skupno 129 obiskov, današnjih obiskov 1)