Dragi starši,

preživeli smo zanimiv in pester dan. Ponoči je zopet zapadlo nekaj snega, tako da je bila jutranja zimska idila znova popolna. Na smučišču je bilo vreme polno presenečenj – nekaj časa je sijalo sonce, že čez nekaj trenutkov se je usul sneg, pa potem megla in tako naprej. Nekaj nas je že smučalo na vrhu Pece, nekaj pa nas je šlo na vrh z gondolo preverit razgled. Kakorkoli … čisto vsi že obvladamo vlečnico!!!! Po vrnitvi s smučišča nas pri avtobusu vedno pričakajo pripravljene potovalke za smučarske čevlje (fotografija). Res imamo srčnega voznika avtobusa, ki sicer tudi pomaga zapenjati smučarske čevlje in skupaj z učitelji rešuje naših tisoč težavic, ko se pripravljamo na smuko ali pa pospravljamo smučarsko opremo.

Trenutno je ura 20.00, mi pa uprizarjamo znane pravljice s pomočjo pantomime. Ne bi verjeli, kako tiho smo lahko … 🙂 Ponoči bo menda zopet snežilo. Tega se zelo veselimo. Jutranji pogled na nedotaknjeno snežno odejo je neprecenljiv.

Šestošolci

(Skupno 120 obiskov, današnjih obiskov 1)