Pa smo prišli skoraj do konca. Danes še zadnjič prespimo, potem pa se vidimo. Dopoldne smo preživeli v raziskovanju travnika. Spoznali smo veliko travniških rastlin in nalovili kar nekaj malih živalic, ki živijo na travniku. Ulovili smo veliko kobilic, hroščev in metuljev. Tudi pajek je bil med najdenimi živalmi.  Videli smo še murna, ki se je sončil na vrhu svoje jamice.

Drugi del dopoldneva smo streljali z lokom. Ugotovili smo, da ni najlažje zadeti sredino tarče. To bomo pustili Robinu Hoodu.

Popoldne smo preživeli v spoznavanju pastirskih iger. Zelo smo se zabavali. Pastirji so resnično znali uživati. Uživali pa smo tudi v štafetnih igrah z vodnimi baloni. Brez skrbi, nismo bili preveč mokri.

Večer bomo zaključili s plesom in predstavitvijo točk po sobah. Uživali bomo v petju, plesu, ugankah, zgodbah in smešnicah, ki so jih sošolci pripravljali ves teden.

(Skupno 52 obiskov, današnjih obiskov 1)