Prebudilo nas je sončno in toplo jutro. Že pred zajtrkom smo lahko uživali v igrah na igrišču. Po zajtrku so nas čakale zanimive in poučne delavnice. V 4. a-razredu je prva skupina imela  Eko delavnico, kjer so čisto sami izdelali papir. Druga skupina je imela delavnico Mlinčki, splavi. Izdelali so mlin iz lesa in nato odšli do bližnjega potoka, da so ga preizkusili. Preizkusili so se tudi v prevozu zaklada na splavih. 4. b se je v dopoldanskem času odpravil na učno pot Divji potok ter se poigral s pastirskimi igrami. Po dopoldanskih aktivnostih je sledilo kosilo.

Sledile so še popoldanske aktivnosti: 4. a je spoznaval osnove orientacije in igre na prostem, 4. b pa drevesa v ljudskem izročilu in ljudske plese. Dan smo zaključili ob tabornem ognju in peki jabolk. Imamo se super!

(Skupno 89 obiskov, današnjih obiskov 1)