Zakaj je naš eTwinning projekt letos tako zelo fajna reč?

  • V prvi vrsti zato, ker smo naredili tooooooooooliko dobrih del in osrečili ljudi okoli nas.
  • Pa ker nam je lepšal tiste čudne dneve v prvi polovici šolskega leta.
  •  In zato, ker smo lahko potovali po svetu, ne da bi potovali čisto zares (je rekla ena od učenk ☺). Pa ker smo se pogovarjali o pomembnih rečeh.
  • Ker smo dobili prijatelje po celi Evropi.
  • Ker smo vadili angleščino in spoznali druge tuje jezike.
  • Ker smo bili kreativni in inovativni.

Glavni cilj našega projekta je bil, da skrbimo za ljudi in svet okoli nas. Da razvijamo empatijo, čustva, skrb drug za drugega in za naš planet. Ker mi verjamemo v ta svet.  

V okviru projekta smo delali vse sorte reči. Predstavili smo se v različnih tujih jezikih, pisali pesmi o miru, o Zemlji, vodi … V decembru smo ceeeeel mesec skrbeli za dobro voljo ljudi okoli nas. Govorili smo o varnosti in prijaznosti na spletu, za starostnike smo posneli filmček, v katerem smo povedali, zakaj jih imamo radi, skupaj s prijatelji smo prepevali himno, za dogodek All Star Vision smo posneli res carski video, v katerem smo predstavili Turčijo, organizirali in delili smo Teden prijaznosti, v katerega se je vključilo več kot 60 šol po celotni Evropi in še in še …  Verjamemo, da je bil zaradi nas in našega projekta ta svet lepši vsaj za celo pikico. Ker se nam je pri naših dobrih delih pridružilo tooooooooooooooooooooooooliko dobrih src po ceeeeeeli Evropi.

In tako je življenje takoj malo lepše, malo bolj fajn. ♥

Učiteljica Nina Jelen

eTwinning
(Skupno 495 obiskov, današnjih obiskov 1)