V petek, 15. 10. 2021, smo imeli učenci 4. razreda športni dan – KROS.

Prvo uro smo preživeli v šoli, nato smo pojedli malico in se odpravili proti Evroparku. Najprej smo se ogreli in razgibali, nato pa smo pričeli s krosom. Fantje 4. a-razreda so tekli prvi, nato še fantje 4. b. Sledile so deklice 4. a in nato še deklice 4. b.

Po ¨uradni¨ razglasitvi rezultatov prvih treh deklic ter prvih treh dečkov iz obeh razredov smo se še malo pozabavali, seveda v mehurčkih. 4. a-razred se je odpravil na igrišče v Farčnikovo kolonijo, 4. b pa je ostal v Evroparku – eni so se igrali na ladji, drugi so se spuščali po zip linu, tretji pa so igrali nogomet na travi.

Na koncu smo se prijetno utrujeni vrnili v šolo in ugotovili, da nam je dan kar prehitro minil, saj smo izjemno uživali.

Učenci 4. razreda ter učiteljici Metka in Janja

(Skupno 139 obiskov, današnjih obiskov 1)