Spoštovani starši,

posredujemo vam obvestilo Dnevnega centra za otroke in mladostnike:

Spoštovani,

obveščamo vas, da v naslednjem šolskem letu v okviru Mladinskega centra Zagorje v sodelovanju z Večgeneracijskim centrom Zasavje in Društvom prijateljev mladine prav tako nadaljujemo z izvajanjem delavnic in učne pomoči v dnevnem centru.

Dnevni center bo odprt vsako sredo od 13.00 do 17.00 ter vsak četrtek med 12.00 in 18.00 na Centru za socialno delo v Stekleni sobi.

V Dnevnem centru za otroke in mladostnike:

• se z otroci/mladostniki učimo in nudimo pomoč pri reševanju domačih nalog,
  • se pogovarjamo o življenjskih izzivih, prisluhnemo težavam in stiskam otrok/mladostnikov,
  • skozi didaktične igre se učimo solidarnosti, moči povezovanja, spoštovanja in gradimo samozavest
  • se igramo in ustvarjamo,
  • koristno preživljamo prosti čas,
  • in izvajamo delavnice v sklopu programa Tudi jaz sem tu, namenjen migrantom za lažje vključevanje v družbo in premagovanje jezikovnih ovir.

Za dodatna vprašanja se lahko obrnete na šolsko svetovalno službo.