Spoštovani starši, drage učenke in učenci,

v sredo, 1. 9. 2021, se za učence pričenja šolsko leto 2021/22. Pripravili smo vse potrebno, da zagotovimo varno in učinkovito izvajanje vzgojno-izobraževalnega procesa po modelu B, v skladu z navodili in priporočili MIZŠ in NIJZ.

Za učence od 2. do 5. razreda bo pouk potekal 4 učne ure od 8.20 do 11.50 (2 uri z razrednikom in 2 uri po urniku).

Oddelek in razrednik1. ura2. ura3. ura4. ura
2. A, Katja PeterlinUOSUOSSPOTJA
2. B, Vanja GučekUOSUOSGUMSPO
3. A, Špela TuršičUOSUOSŠPOGUM
3. B, Urška KlopčičUOSUOSSLJMAT
3. C, Anja Čop LiparUOSUOSGUMSLJ
4. A, Metka VetršekUOSUOSTJAUOS
4. B, Janja VozeljUOSUOSNITMAT
5. A, Nina JelenUOSUOSSLJTJA
5. B, Anita DrnovšekUOSUOSSLJŠPO
5. C, Sonja GrošeljUOSUOSSLJNIT
Učenci celoten urnik prejmejo v šoli
*Kratice predmetov

Za učence od  6. do 9. razreda bo pouk potekal 5 učnih ur od 8.20 do 12.40 (2 uri z razrednikom in 3 ure po urniku).

Oddelek in razrednik1. ura2. ura3. ura4. ura5. ura
6. A, Urška M. LuzarUOSUOSŠPOSLJTIT
6. B, Nataša Oberč UOSUOSLUMMATNAR
6. C, Tina Zupančič Bergant UOSUOSGUMMATSLJ
7. A, Ana MarkotićUOSUOSSLJTJAZGO
7. B, Ajda MedvešekUOSUOSMATSLJNAR
7. C, Helena Kramar SkubicUOSUOSTJASLJŠPO
8. A, Vanja CelestinaUOSUOSZGOTITUOS
8. B, Blaž KosUOSUOSGEOŠPOTJA
8. C, Mateja Remih RepovžUOSUOSBIODKEMAT
9. A, Dunja PušnikUOSUOSMATKEMTJA
9. B, Polona KovačUOSUOSTJAGEOSLJ
9. C, Mateja Naprudnik PraunseisUOSUOSTJABIOMAT
Učenci celoten urnik prejmejo v šoli
*Kratice predmetov

Smernice in navodila

V šolske prostore vstopajo le zdravi učenci in zaposleni.

Pred vstopom v šolske prostore si učenci namestijo masko, razkužijo roke in obutev.

Učenci od 2. do 3. razreda naj s seboj prinesejo vse potrebščine, ki jih potrebujejo za šolsko delo,

Učenci od 4. do 9. razreda naj prinesejo šolske potrebščine glede na objavljen urnik.

Učenci naj v šolo prihajajo športno oblečeni in obuti, saj bomo vzgojno-izobraževalni proces izvajali tudi zunaj.

Vstop v šolo:

• učenci 2. razreda bodo v šolo vstopali skozi glavni vhod, v šolo naj pridejo ob 8.05;
  • učenci 3. razreda bodo v šolo vstopali skozi glavni vhod, v šolo naj pridejo ob 8.10;
  • učenci 4. in 5. razreda bodo v šolo vstopali skozi glavni vhod, v šolo naj pridejo ob 8.15;
  • učenci od 6. do 9. razreda bodo v šolo vstopali skozi vhod pri športni dvorani (6., 7. razred ob 8.10; 8., 9. razred ob 8.15).

Kosilo prvi šolski dan na matični šoli bo, podaljšanega bivanja ne bo,

Vozni redi avtobusnih in kombi prevozov bodo objavljeni na spletni strani šole v ponedeljek, 30. 8. 2021. Izvajalci prevoza bodo poskrbeli za spoštovanje ukrepov in navodil MIZŠ in NIJZ, kar se pričakuje tudi od učencev, ki bodo koristili prevoz.

Veselimo se prihajajočega šolskega leta in novih izzivov!

Učiteljice in učitelji ter vodstvo šole

(Skupno 2.335 obiskov, današnjih obiskov 1)