Učiteljici in učenci 2. razredov matične šole smo v petek, 31. 5. 2019 odšli na pohod. Zbrali smo se v šoli, pojedli malico in se odpravili na pot. Po začetnem klepetanju pri spuščanju v dolino, smo se dogovorili, da smo pri vzpenjanju v hrib malce tišji in privarčujemo energijo za vzpon. Pohod na Držino je namreč kar naporen. Globoko smo dihali, dali vse od sebe, se spodbujali in uspelo nam je, prišli smo na cilj. Po poti smo si lahko ogledovali različne cvetlice, drevesa in živali. Našli smo krta, ptičjega mladiča in nekaj žuželk: ogledali smo si jih in jih vrnili v naravo. Nekajkrat smo se ustavili, da smo se okrepčali, da smo poklepetali in se spočili. Vedno smo za seboj pospravili smeti, saj smo pravi eko učenci. Na cilju smo lahko občudovali krasen pogled na Kum in na reko Savo. Poleg zadovoljstva in dobrega počutja, smo usvojili še nalepko za Zlatega sončka. Naužiti svežega zraka in nasmejani smo se vrnili v našo šolo.

 

Učenci in učiteljici 2. razredov

 

GALERIJA SLIK:

(Skupno 116 obiskov, današnjih obiskov 1)