Ob 25. obletnici programa Ekošola smo učenci 4. c in 6.c razreda razmišljali, kaj smo do sedaj storili za zaščito narave in kaj bi storili, če bi postali predsedniki ali super junaki. V ta namen smo naredili videoposnetek, v katerem smo vam zaupali naše vizije. Na Danskem si posnetek, v okviru natečaja “I’ve got the power!”, že ogledujejo, če želite, si ga lahko ogledate tudi vi. KAJ PA VI POČNETE ZA BOLJŠE OKOLJE?

In 2019, Eco-Schools celebrates 25 years of positive actions and a growing green student movement! What would you do if you had the power? #ecoschools25 #ivegotthepower #sustainabledevelopment #Slovenia

Ob 25. obletnici programa Ekošola smo učenci 4. c razreda razmišljali, kaj smo do sedaj storili za zaščito narave in kaj bi storili, če bi postali predsedniki ali super junaki. V ta namen smo naredili videoposnetek, v katerem smo vam zaupali naše vizije. Na Danskem si posnetek, v okviru natečaja "I've got the power!", že ogledujejo, če želite, si ga lahko ogledate tudi vi. KAJ PA VI POČNETE ZA BOLJŠE OKOLJE?In 2019, Eco-Schools celebrates 25 years of positive actions and a growing green student movement! What would you do if you had the power? #ecoschools25 #ivegotthepower #sustainabledevelopment #Slovenia

Objavil/a OŠ Ivana Skvarče Zagorje ob Savi dne Sreda, 22. maj 2019

(Skupno 145 obiskov, današnjih obiskov 1)