V četrtek, 9. 5. 2019, smo se mentorice z učenci, nagrajenci, ki so sodelovali na literarnem in likovnem natečaju  RUDARSKA KULINARIKA V ZASAVJU, udeležile zaključka ustvarjalne delavnice v Rudarskem muzeju Zagorje v Kisovcu. Tam so bili v pritličju razstavljeni nagrajeni literarni in likovni izdelki naših učencev, v zgornjem nadstropju pa je potekala prireditev.

Skozi kratek kulturni program smo izvedeli, kakšno je bilo življenje rudarjev nekoč. Prebrali so nam tudi nekaj nagrajenih literarnih del sodelujočih otrok. Prireditev so z glasbenimi vložki popestrili učenci GŠ Zagorje.

Po koncu prireditve so nas v muzeju pogostili s funštercem – slanim in sladkim, ki so pripravili učenci srednje Zdravstvene šole Zagorje.

Nagrajenci so prejeli praktične nagrade, sodelujoče šole pa knjigo, z naslovom ZADNJI ŠIHT: 250 let rudnika Zagorje s posvetilom.

 

GALERIJA SLIK:

 

(Skupno 192 obiskov, današnjih obiskov 1)