Zjutraj smo se končno zbudili v čudovito sončno jutro. Z veseljem smo se obuli in oblekli in se odpravili ven. Delo je zopet potekalo v dveh skupinah. Z eno skupino smo se odpravili do potoka, kjer smo iskali in opazovali živali v potoku in raziskovali gozd. Tudi z drugo skupino smo se odpravili v gozd, kjer smo se preizkusili v gradnji bivakov. Obe skupini sta bili pri svojem delu zelo uspešni. Popoldanske aktivnosti so tako kot včeraj, potekale v treh skupinah. Dejavnosti so ostale enake, zamenjali so se samo člani skupin. Tako smo se zopet preizkusili v plezanju in lokostrelstvu, opazovali smo živali, ki bivajo v domu ter izvedeli nekaj o astronomiji. Pri popoldanskih dejavnostih nas je prav tako spremljalo sončno vreme, zato smo s teleskopom pogledali v Sonce. Po večerji smo se družili v učilnici, kjer smo priredili Pokaži, kaj znaš. Sledila je zabava in ples, potem pa tuširanje in priprava na spanje. Nekateri smo že komaj čakali, da se uležemo v postelje, saj se že veselimo odhoda domov.

 

GALERIJA SLIK:

(Skupno 338 obiskov, današnjih obiskov 1)