DAN ODPRTIH VRAT 2014

V četrtek, 24. aprila 2014  na Osnovni šoli Ivana Skvarče pripravljamo dan odprtih vrat. Poimenovali smo ga »IZKORISTI DAN (Carpe diem)«. V  skladu s smernicami »Zdrave šole » vam bomo predstavili različne možnosti za zdravo življenje. Vabimo vas  k aktivnemu sodelovanju v različnih delavnicah in športnih aktivnostih.

Skrb za zdravje postaja neločljivi del našega vsakdana, pa najsi gre za zdravo prehrano, vedenje v zvezi z zdravjem ali zadovoljstvo in oblikovanje samopodobe učencev in zaposlenih.

V spodnji priponki boste našli natančen razpored in potek dejavnosti, ki se bodo vrstile od 14. ure dalje, ko z delom začno učenci 1. triade, pa vse tja do 20. ure, ko bomo z druženjem zaključili učenci in starši 3. triade.

PRIJAZNO VABLJENI!

Priloge:

DAN ŠOLE Zgibanka

Prijavnica-1. triada

 Prijavnica-2. triada

Prijavnica-3. triada

(Skupno 77 obiskov, današnjih obiskov 1)