In napočil je zadnji dan…… Zjutraj smo vstali, izpraznili sobe, odšli na zajtrk in potem na smučanje.

Na smučišču smo si oblekli štartne številke in odsmučali veleslalom. Vsak tako, kot ga je najbolje znal. Tekmovali smo sami s sabo in pokazali naše novo znanje.

Po veleslalomski tekmi smo se še nekaj časa smučali. Kar prehitro je prišel čas, ko smo se poslovili od naših smučarskih učiteljev. Po eni strani veseli, po drugi strani pa kar malo žalostni, da se je naše druženje že končalo, smo se odpravili na kosilo.

Po kosilu smo se z avtobusom odpeljali nazaj proti Zagorju. Na avtobusu smo se pogovarjali o dogodivščinah, ki so se nam pripetile v teh dneh. Veselili smo se, da odhajamo domov in ugotovili, da smo preživeli lep teden, se naučili bolje smučati in stkali nove prijateljske vezi.

Tako se je končala naša Zimska šola v naravi. Komaj čakamo, da se prihodnje leto spet kam odpravimo.

Petek, 7.3.2014

GALERIJA SLIK:

 

(Skupno 58 obiskov, današnjih obiskov 1)