Tako kot vsako leto so tudi letos srednje šole Zasavja predstavile svoje programe učencem in staršem 8. in 9. razredov. Predstavitev je potekala v obliki bazarja. Gimnazija Litija je predstavila program splošne gimnazije. Gimnazija in ekonomska srednja šola Trbovlje je predstavila program splošne gimnazije in program ekonomski tehnik. Seznanili so nas tudi z letošnjo novostjo pri njih, to je s športnim oddelkom. Srednja tehnična in poklicna šola Trbovlje je predstavila naslednje programe: pomočnik v tehnoloških procesih, oblikovalec kovin- orodjar, inštalater strojnih instalacij, avtoserviser, elektrotehnik, strojni tehnik, računalniški tehnik. Srednja šola Zagorje pa je predstavila naslednje programe: pomočnik v biotehniki in oskrbi, trgovec, gastronomske in hotelske storitve in program zdravstvene nege.
Šolska svetovalna služba:
Katjuša Kovačič
Milena Drnovšek Gluhak
GALERIJA SLIK:
OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA
(Skupno 49 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost