V torek, 11. 6. 2013, je za učence 6. razreda ekskurzija v Zgornjo Savinjsko dolino. Pred šolo se dobimo ob 7.30. V šoli bomo vzeli malico in se odpravili na pot. Ogledali si bomo darila in posode različnih evropskih dvorov Radmirju, flosarsko zbirko na Ljubnem ob Savinji,  alpsko ledeniško Logarsko dolino in slap Rinko. S seboj imejte trdo podlago za pisanje, pisalo in beležko/zvezek.  Na Ljubnem bomo imeli tudi kosilo. Pridite primerno obuti (pohodni čevlji oziroma športna obutev) ter primerno oblečeni (plastno, tudi dolgi rokavi in vetrovka, rezervna majica, nogavice, dežnik), saj je Logarska dolina v zavetju Alp, kar pomeni, da so temperature nižje kot v Zagorju. Predvsem pa ne pozabite na dobro voljo! Vračamo se predvidoma med 18. do 18.30.

Lep pozdrav,
Helena Kramar Skubic
(Skupno 62 obiskov, današnjih obiskov 1)