Spoštovani starši,

Po e-pošti (oz. v pisni obliki) smo vam poslali  dopis in anketo, s katero želimo ugotoviti vaše in otrokovo zadovoljstvo z našim posrednim in neposrednim delom.

Predlagamo in želimo, da se z otrokom pogovorite o trditvah in v ustreznem polju s poljubnim znakom označite skupno mnenje. Na zadnji predlog pa prosimo pisno odgovorite.

V primeru, da imate otroke v različnih razredih ste prejeli anketo za vsakega otroka.  Prosimo, da jo izpolnite z vsakim otrokom posebej (analiza bo ločena za razredno in predmetno stopnjo).

Z rezultati ankete vas bomo seznanili na zadnjem roditeljskem sestanku v tem šolskem letu.

Naš cilj je, da bi bilo naše delo dobro, da bi bili uspešni in zadovoljni vsi, ki sodelujemo v učno vzgojnem procesu. Vsekakor nam boste pomagali tudi na ta način.

Zahvaljujemo se vam za mnenje, pomoč, sodelovanje in vas lepo pozdravljamo.

Alenka Ašič,