Tudi letos učenci naše šole sodelujejo pri projektu Kuhnapato.  Novost je letos tudi nagradna igra. Vsak od tekmovalcev, vključenih v Projekt obujanja slovenske kulinarične dediščine, lahko sodeluje v nagradni igri tako, da napiše zgodbico nostalgične pripovedi svoje babice ali dedka, ki jima je prav Fičo popestril kak izlet na prvo kosilo, na nepozaben izlet, morda vplival na njuno življenjsko pot in jima zasolil dogajanje.

Zmagala bo zgodba, ki bo prejela največ glasov. Učenci naše šole, ki sodelujejo so: Matej Čebin, Tine Senica in Nina Naprudnik.

Zgodbice najdete TUKAJ. (spodaj, na dnu strani)

Glasove pa lahko oddate tukaj tako, da napišete vaše podatke, v okence “Sporočilo” pa napišete: Glasujem za [naslov zgodbe]. Obiščete lahko tudi njihovo stran na  Facebooku (vpišete Kuhnapato)

S fičkom na Vršič – Tine Senica

Izpit Matkurja iz Zagurja – Nina Naprudnik

Babica fosen – Matej Čebin

mentorica Nada Brezovar

 

 

 

(Skupno 54 obiskov, današnjih obiskov 1)