Vabimo vas na že tradicionalno popoldansko druženje učencev 9. razredov na GESŠ Trbovlje. Dobimo se 5.2.2013 ob 16:00 uri v prostorih naše šole. Tudi letos vam ponujamo različne delavnice. Po analizi lanskoletnih mnenj, smo se odločili, da učencem letos ponudimo:

1. delavnica: debata v angleškem jeziku (120 minut)

Vodi prof. Jakob Štrovs s pomočjo dijakov GESŠ (do 15 učencev)

Namenjeno dijakom z dobrim znanjem angleškega jezika.

 2. delavnica: (120 minut)

1. del: James Bond ….. getting to know ….. (60 minut)

Namenjeno dijakom, ki imajo radi filme in angleški jezik. Vodita prof. Mateja Štrovs in Maruša Stoklasa Drečnik s pomočjo dijakov GESŠ.

2. del: (60 minut): geografija (60 minut)

Po sledeh Bonda …  Jamesa Bonda.

Bodite med prvimi in z nami obiščite bondovske lokacije.

Vodi prof. Katarina Bola Zupančič.                                                                    

3. delavnica: Snemanje trailerja po vnaprej pripravljenem scenariju.

Udeležba je omejena na 6 dijakov – eden iz vsake osnovne šole. Ni potrebno dobro znanje angleškega jezika. Zaželeno obvladovanje kamere, in računalniških programov, ter smisel za igranje. Vodijo: člani krožka GobecNews in prof. Aleksander Medveš

 4. delavnica: Igrajmo se nemško z Null-Null-Sieben: »Der Name ist Bond, James Bond«.  (120 minut)

Kako se reče “The Name’s Bond, James Bond” v nemščini?  Ne znaš nemško? Kein Problem! S skrivnostnim, nepremagljivim, imenitnim, manekenskim, salonskim, privlačnim 007 raziskujemo, vohunimo, razrešimo. V ustvarjalni delavnici skozi igrive vaje in uganke odkrivamo nemščino. Predznanje nemščine ni potrebno, če ga že imaš, ga boš nadgradil/a.

 5. delavnica: oblikovanje plakata, ter trženje (120 minut)

( Učenci bodo imeli priložnost ustvarjati z akademskim slikarjem Samom Šilesom, o trženju določenega izdelka pa jih bo poučila prof. Zvezdana Lamovšek). Namenjeno dijakom, ki radi ustvarjajo in jih zanima trženje (smer ekonomski tehnik), ni potrebno dobro znanje angleškega jezika.

 

 

Veselimo se vašega obiska!

=================
Devetošolci se prijavite pri razrednikih. Odhod v Trbovlje bo ob 15.30. Dobimo se 5.2. ob 15:15 pred šolo.

 

 

 

 

 

(Skupno 97 obiskov, današnjih obiskov 1)