Padaj, le padaj zdaj beli sneg, da bo na bregu vrisk in smeh…

Kot bi vedel, se je sneg prebudil ravno na naš tehniški dan. Tako so bele snežinke ob oknu opazovale otroške marljive roke, nasmejane obraze, poslušale praznično glasbo, kraguljčke, zvončke, novoletno pravljico in se z nami veselile ob pogledu na šolo, ki je kar zažarela sredi Podkuma.

Jelenčki, snežaki, volnene rokavičke, okrašene smrečice, kar 300 voščilnic in snežinkice, so jo napolnile z dobro voljo in prazničnim vzdušjem. Otroci že komaj čakajo na prihod skrivnostnih sani, še bolj pa na počitnice, ki že čakajo za vogalom, na vroč čaj, drvenje in norenje po hribčkih in topel stisk mamic in očkov.

Dragi otroci in starši,

LEPE PRAZNIČNE DNI IN ČIM VEČ TISTIH PRAVIH, ZA VEDNO V SRCE VTISNJENIH, NEŽNIH DRUŽINSKIH TRENUTKOV, VAM ŽELIMO TUDI UČITELJICE PŠ PODKUM

(Skupno 66 obiskov, današnjih obiskov 1)