Predstava učencev izbirnega predmeta gledališki klub Kje sem doma? Tomaža Lapajne

Učenci izbirnega predmeta GKL so v tednu otroka za vrtčevske malčke kar trikrat uprizorili  predstavo Tomaža Lapajne Kje sem doma?.

Predstava govori o fantku Vidu, ki ga zanima, kje je doma voda. Ker pa le-ta neprestano kroži, je seveda vedno doma nekje drugje. Vid ugotovi, da je tudi sam doma malo doma, malo pri varuški, varuška pa je celo pri frizerju malo doma.

Zelo veseli smo bili pozitivnega odziva malčkov, ki so se izkazali kot neizmerno hvaležna publika. V igro so se vživeli, sodelovali, se smejali … Tako da smo morali na trenutke kar malo improvizirati, če smo želeli znova ujeti zgodbo za rep.  🙂

Ob takšnem odzivu smo bili seveda presrečni, ponosni, polni energije in načrtov za prihodnost.


VID – Mitja Grobin

VARUŠKA –  Laura Pikelj

KRAP –  Neža Lozinšek

RACA – Nuša Gorišek

RAKOVICA – Eva Benko

KAPLJICA – Barbara Grobin

Kostumi: Barbara Lekše

Mentorica: Mateja N. Praunseis

Ozvočenje: Maja Ule


Mateja N. Praunseis, mentorica

(Skupno 53 obiskov, današnjih obiskov 1)