V tednu otroka, natančneje 2. 10. 2012, so bili prvošolci sprejeti v šolsko skupnost. V ta namen je bil predviden in izpeljan tudi kulturni dan. Poleg vseh dejavnosti, ki so jih za njih pripravile učiteljice, so si v večnamenskem prostoru naše šole učenci 1. razreda vseh osnovnih šol občine Zagorje ob Savi ogledali predstavo Pekarna Miš Maš, ki so jo uprizorili učenci in učitelji OŠ Toneta Okrogarja. Predstavo sta si ogledala tudi ravnateljica Alenka Ašič in  župan občine g. Matjaž Švagan, ki sta pozdravila in nagovorila vse zbrane. Prireditev je spremljala tudi predstavnica Društva prijateljev mladine Zagorje ob Savi, ga. Tanja Šibila. Po predstavi je slavljence čakalo sladko presenečenje –  vsak izmed njih je dobil “šamrolo”.

Učenci in učenke naše šolske skupnosti pa smo z mentoricama  tako kot vsako leto pripravili za naše prvošolce ob tej priložnosti še majhno pozornost (knjižna kazala) ter jim tako izkazali dobrodošlico v naši »veliki družini« OŠ Ivana Skvarče.

Dragi prvošolci, še enkrat: Dobrodošli med nami!

                                                                                                              Učenci in učenke ŠS in mentorici Maja Ule in Mateja N. Praunseis

 

(Skupno 36 obiskov, današnjih obiskov 1)