ŠPORTNI DAN 4. RAZREDOV – POHOD NA KLANČIŠE ZA KRPANOVO ZNAČKO

V četrtek, 4. 10. 2012, smo se četrtošolci matične šole odpravili proti Klančišam. Ta pohod se šteje za eno od nalog, ki jih opravljamo v okviru športnega programa Krpan.

Vreme nam je služilo, da je bila naša pot jesensko obarvana in kljub nekaj strmin vmes prijetna in polna doživetij. Po poti smo lahko že nabirali kostanj in občudovali barvito naravo. Po poti smo večkrat počivali in si privoščili dobrote iz naših nahrbtnikov.

Na Klančišah smo imeli nekaj časa za igro in okrepčilo, nato pa smo se odpravili nazaj v dolino, kamor smo prišli rahlo utrujeni, vendar zadovoljni, ker smo preživeli lep dan v naravi.

Učenci in učiteljice 4. razredov