KULTURNI DAN 4. RAZREDOV MATIČNE ŠOLE

V sredo, 3. 10. 2012, smo z učenci 4. razredov matične šole obiskali domačijo Medved v Podkumu. Tam smo sodelovali v dveh delavnicah in si ogledali tudi samo domačijo.

V prvi delavnici smo se naučili, kako se izdela herbarij in dobili v dar stiskalnice, da bomo lahko rastline sušili tudi v razredu. V drugi delavnici pa smo aktivno sodelovali v glasbeni pravljici Štirje godci  in se zraven naučili še dve šaljivi pesmi.

Na domačiji smo si ogledali tudi črno kuhinjo in pred hišo čudovit vrt. Vmes sta nas prijazna gostitelja pogostila še s piškoti in čajem iz zdravilnih rastlin.

Preživeli smo res prijeten in zanimiv dan.

Učenci in učiteljice 4. razredov