V torek, 13. 3. 2012, smo imeli drugošolci tehniški dan na temo Izdelajmo svojo lutko. Dan smo začeli z ogledovanjem nekaterih že izdelanih lutk. Spoznali smo, iz kakšnih materialov je lahko lutka izdelana, kako deluje in kje si jih lahko ogledamo. Preizkusili smo se v igranju z lutko, pri čemer smo se že zjutraj zabavali in dobro nasmejali. Sledilo je izdelovanje lutk. 2. a je izdeloval lutke na palici, lutke iz papirnatega krožnika in žabice iz papirja, 2. b pa lutke na palici iz papirja. Ob koncu dneva smo se z novo nastalimi lutkami tudi poigrali in zaigrali krajše prizore. Lutke smo nato razstavili v učilnici, v prihodnjih dneh pa jih bomo odnesli domov.

                                                                                                                                             Drugošolci

(Skupno 55 obiskov, današnjih obiskov 1)