INTERESNE DEJAVNOSTI 2019/2020          

 

 

 

INTERESNA DEJAVNOST RAZRED IZVAJALEC TERMIN
1.         TEKMOVANJE IZ ZNANJA O SLADKORNI BOLEZNI 7. do 9. Dunja  Pušnik po dogovoru
2.         ROBOTIKA 6. do 9. Aleš  Prapertnik po dogovoru
3.         VSE KAR ZANIMA NAJSTNIKE 6. do 9. Ana Amon po dogovoru
4.         KALIGRAFIJA – UMETNOST PISANJA 5. do 9. Barbara Lekše sreda, 6. ura
5.         MLADINSKI PEVSKI ZBOR 5. do 9. Urška  M. Luzar torek, sreda 0. ura, sreda 6. in 7. ura
6.         PODMLADEK RK 5. do 9. Vilma Vrtačnik po dogovoru
7.         MULCI SMO NAJ! 5. do 6. Nina Jelen četrtek 0. ura
8.         USTVARJALNO PISANJE 5. do 6. Darja Murn po dogovoru
9.         SPROŠČANJE 6. do 9. Katja Borštnar ponedeljek 0. ura
10.     ŠPORTAJMO SKUPAJ 7. do 9. Katja Borštnar četrtek 8. ura
11.     LIKOVNE USTVARJALNICE 4. do 9. Barbara Lekše sreda, 7. ura
12.     SKVARČEPIS 4. do 9. Andrej Hromin ponedeljek 0. ura
13.     USTVARJAJMO 4. do 5. Anita Drnovšek ponedeljek in četrtek 0. ura
14.     RAZMIGAJMO SE SKUPAJ 4. do 5. Katja Borštnar torek 0.ura
15.     NEMŠKI KROŽEK 4. do 6. Danijela Koprivšek sreda 7. ura
16.     EKO KROŽEK 4. do 5. Metka Vetršek po dogovoru
17.     SPRETNI PRSTI 4. do 5. Urška Klopčič po dogovoru
18.     ŠPORTNE IGRE OD A DO Ž 4. do 5. Katja Borštnar petek  8. ura
19.     UČENJE JE LAHKO ZABAVNO 4. Helena K. Skubic sreda 6. ura
20.     KUHARSKE DELAVNICE      3. do  9. Milanka Pavšek po dogovoru
21.     LEGO USTVARJALNICE 3. Nataša Oberč ponedeljek 13.35 – 14.20
22.     MINUTKE ZA ANGLEŠČINO 3. do 4. Simona Grobin petek 6. ura
23.     LUTKE 2. do 4. Katja Peterlin sreda, 6. ura
24.     ŠPORTNI KROŽEK 4. do 5. Janja Vozelj ponedeljek 6. ura (ŠpD)
25.     MLADI GASILEC 2. do 9. Janja Vozelj sreda ob 17.00 pred  PGD Zagorje-mesto
26.     PLANINSKI KROŽEK 2. do 9.

Darja Murn

Simona Grobin

po dogovoru ob sobotah
27.     UGANKE IN ZAVOZLANKE 2. do 3. Špela Turšič ponedeljek 6. ura
28.    

GIBALNICE

 

2. do 3. Katja Borštnar torek 8. ura
29.     MALI RAZISKOVALCI NARAVE 2. Vanja Guček četrtek, 5. ura
30.     ŠPORTNI KROŽEK  2. do 3. Katja Borštnar sreda 8. ura
31.     NAŠ PLANET ZEMLJA 1.do 2. Helena Kramar Skubic torek, 6. ura
32.    

GIBALNICE

 

1.

 

Katja Borštnar ponedeljek  7. ura
33.    

GIBANJE SKOZI IGRO NA PROSTEM

 

1.do 3. Katja Borštnar torek  6. ura
34.     USTVARJAJMO SKUPAJ 1. Joža Brinovec četrtek 6. ura
35.     OTROŠKI PEVSKI ZBOR 1. Urška M. Luzar ponedeljek 6. ura
36.     ŠPORTNI KROŽEK 1. Katja Borštnar sreda 7. ura
37.     OTROŠKI PEVSKI ZBOR 2. do 4. Urška M. Luzar torek 6. ura
38.     PLES        1.do 3. Janja Božič petek  6. ura
(Skupno 226 obiskov, današnjih obiskov 1)