Lubenica je osvojila učenke in delavce šole, pa celo gospoda župana, ki nas je nepričakovano obiskal.

Malica se je res lepo začela, ko je kuharica Damjana rekla, da je vesela, ker imamo spet samopostrežno malico kot v času pred epidemijo. Vse kuharice so ji z nasmehom na obrazu pritrdile, da je pogled na mize v jedilnici res lep.

Pa veste, kdaj nastajajo ideje? V času dopusta. Hvala kuharici Martini Stražar, da je idejo v zelo kratkem času prenesla na blago in sešila čudovit kostum lubenice.  Kostum bo simboliziral sadež meseca septembra.

Hvala tudi učenki Juliji, ki je v času počitnic napisala uvodno besedilo, v katerem je lubenico poimenovala Katja.

Prvošolce smo razveselili z bananinim kolačkom in dekoracijo lubenice.

Ko sem obiskala drugošolce, sem učencem postavila vprašanje, kaj jim je bilo pri malici najbolj všeč. Drugošolec mi je odgovoril: «Ti si mi bila najbolj všeč in lubenica v čokoladi!«

Nada Brezovar, organizatorka prehrane

(Skupno 95 obiskov, današnjih obiskov 1)