Tudi letos so šestošolci sodelovali pri projektu Mednarodna izmenjava knjižnih kazal in s tem dokazali, da se tudi na daljavo da izdelati super reciklirane izdelke … super knjižna kazala, ki smo jih poslali vrstnikom na Portugalsko.

Kako pa je šlo od pošte do pošte, pa si lahko pogledate spodaj ….

Paketu s knjižnimi kazali smo dodali še računalniško izdelane predstavitve Slovenije, Zagorja ob Savi in OŠ Ivana Skvarče. Poleg sovic, ki se jih bodo portugalski vrstniki prav gotovo razveselili, je prav, da jim predstavimo tudi naš košček Zemlje, ki mu pravimo domovina.

Verjamemo, da sami sebe najbolje predstavimo; morda bomo koga navdušili nad našo domovino, morda nas v prihodnosti celo obišče. Za pokušino si lahko ogledate tri predstavitve. Na Portugalsko jih potuje kar 15!

Alenka Knez, Barbara Lekše, Helena Kramar Skubic


(Skupno 235 obiskov, današnjih obiskov 1)