V tednu otroka smo se imeli prvošolci še posebej lepo.

V ponedeljek smo v pravljičnem dopoldnevu spoznali Mojco Pokraculjo, z njo prepevali in se igrali lutkovno gledališče.

V torek smo v likovnih ustvarjalnicah ustvarjali v različnih likovnih tehnikah in z izdelki okrasili naše prostore.

V sredo nas je obiskala policistka, s katero smo se pogovarjali o prometni varnosti. Obiskal nas je tudi prostovoljec Jordan, ki je po rodu Anglež, in nam predstavil svojo domovino.

V četrtek smo bili vsi prvošolci sprejeti v šolsko skupnost. Nagovoril nas je župan Matjaž Švagan in predstavnica DPM Zagorje. Predstavnica šolske skupnosti Alja je vse prvošolce obdarila s knjižnimi kazalkami, povedali smo slavnostno zaobljubo, nato pa smo se posladkali še s krofi.

V petek smo se odpravili na prvi športni dan. Ko smo prispeli v Vine, nas je toplo pozdravilo sonce in dobre volje smo zaključili teden otroka.

Prvošolci