Pozdravljeni, dragi učenci, spoštovani starši.

V četrtek, 2. aprila 2020, smo na daljavo izvedli našo mini akcijo za promocijo branja »ŠOLA BERE«. Zelo težko sem pričakovala vaše fotografije, komentarje, risbice, … Nabralo se jih je kar precej.

Nekateri sporočate, da ste brali skupaj s starši. Spet drugi sporočate, da ste brali svojim mlajšim bratom in sestricam. Nekateri starši pišejo, da vam branje nič kaj ne diši. Nekateri ste v četrtek brali sami, tako kot vsak dan, prilagodili ste le uro. Eni imate doma veliko knjig, drugi jih pogrešate…

Jaz pa upam, da boste v tem času, ko ne smemo v šolo, s prijateljem na igrišče, na trening in v glasbeno šolo, na obisk k prijateljem, in ko veliko časa prebijete pred računalnikom, tablico ali pametnim telefonom, ugotovili, da je knjiga tista sprememba, s katero si odpočijete od šolskega dela in s katero lahko zapolnite malce samotnejši vsakdan. Pa še Bralno značko lahko opravite, če je še niste. Vaše učiteljice in učitelj vam še vedno pomujajo to možnost.

Naj vas spomnim, kaj je dejal Tone Pavček: »Če ne bomo brali, nas bo pobralo!«

Spodaj pa še nekaj vaših fotografij. Vsem se prav lepo zahvaljujem zanje.

Knjižničarka Alenka

 

GALERIJA SLIK:

(Skupno 267 obiskov, današnjih obiskov 1)