Dragi učenci, spoštovani starši!

Razmere so nas prisilile, da smo zaprli šolska vrata, prenehali z obiskovanjem glasbene šole, ukinili treninge, druženja, skupne sprehode in izlete. Ampak prav te razmere nam po drugi strani dovoljujejo, da več časa preživimo pred računalnikom, tablico ali s pametnim telefonom v rokah. Super, kajne?

Prepričana sem, da se dobro znajdete na družabnih omrežjih, da ste mojstri v igranju igric in iskanju zabavnih vsebin na you tubu in drugod.

Pri iskanju izobraževalnih vsebin, ki bodo pomagale, da na šolo ne boste čisto pozabili, pa vam želimo pomagati s povezavami do gradiv, ki so jih zaradi izjemnih razmer dale na razpolago založbe oziroma smo jih za vas zbrali v spodnjem seznamu. Želim, da jih čim večkrat odprete, delate naloge, se učite, prisluhnete pravljici – do takrat, ko boste od svojih učiteljev dobili natančne zadolžitve.

Družite se na družabnih omrežjih, bodite povezani »online«! Ostanite doma!

Ostanite zdravi!

Vaša ravnateljica, Kristina Renko