V torek, 21. 1. 2020, smo se z avtobusom iz Čemšenika odpravili proti Zagorju. Izstopili smo v Potoški vasi in se skozi Europark sprehodili do zagorske Ledenke. Prisluhnili smo pravilom na drsališču, si obuli drsalke in se polni drsečih pričakovanj odpravili na led. Nekateri so bili že na začetku spretni in gibki, drugim pa so pomagali medvedki, pingvini in seveda prijazni sošolci, ki so dajali nasvete in ponujali roke za oporo. Kljub kakšnemu padcu niti slučajno nismo izgubili volje in smo se vedno znova pognali po ledu. Tudi zeblo nas ni, saj je bil dan čudovit, pogrel pa nas je tudi čaj, ki so nam ga postregli. Čudovitega dne in okusnega čaja nismo prav dolgo okušali, saj smo urno odhiteli nazaj na ledeno ploskev. Proti koncu smo se že vsi odlepili od ograje in napolnili tudi sredino drsališča, veščine na drsalkah pa so obnovile tudi naše učiteljice, ki so v naše veliko veselje naredile tudi kakšno pirueto na ledu.

Nina Špitalar, PŠ Čemšenik

 

 

(Skupno 258 obiskov, današnjih obiskov 1)