Od torka, 10. 12. 2019, do četrtka, 12. 12. 2019, smo Rock Ivančki izvedli pet predstav za zagorske vrtčevske otroke in osnovnošolce.

Bilo je nepozabno. V ritmih slovenske rock glasbe so peli starejši, mlajši in čisto majčkeni … Veseli smo bili dvignjenih rok, spontanega “nažigavanja” namišljenih kitar najmlajših, telefonskih lučk na balkonu, ko so dvorano preplavile otožnejše melodije …

Z glasbo lahko resnično izraziš vse … Jezo, bolečino, veselje, srečo, zaljubljenost … To je njen namen … Podajati čustva … In če jih gledalci sprejmejo in razumejo, se vsi skupaj zavrtimo v vrtincu medsebojne povezanosti … In smo se … zavrteli …

MPZ in OPZ OŠ Ivana Skvarče, zborovodja Urška M. Luzar

The Jingles, učiteljski pevski zbor OŠ Ivana Skvarče, zborovodja Urška M. Luzar

Nina Jelen – scenarij, Iva

Petra Rome – Sara

Luka Lavrin – Gregor, kitara

Mateja N. Praunseis – ravnateljica

Aleš Celestina – bobni

Martin Koncilja – kitara

Urška M. Luzar – klavir

Barbara Lekše – scena

Gregor Troha – zvok

Jože Košak – luč

(Skupno 342 obiskov, današnjih obiskov 1)