Spoštovani!

V okviru razširjenega programa bomo med novoletnimi počitnicami organizirali naslednje dejavnosti:
– v četrtek, 27. 12. 2018: bowling in športne igre za učence od 1. do 9. razreda,
– v petek, 28. 12. 2018: drsanje in športne igre za učence od 1. do 9. razreda.
Vse dejavnosti se bodo odvijale v dopoldanskem času, od 9. ure do 13. ure. Učenci naj imajo malico s seboj, saj šolske malice ne bo.

Strošek počitniških dejavnosti:
– DRSANJE – izposoja drsalk: 3 €, priporočamo tudi čaj: 1 €;
– BOWLING – rezervacija proge, učitelj bowlinga, izposoja čevljev za bowling: 3 €.

V kolikor je vaš otrok zainteresiran za katero od ponujenih počitniških dejavnosti, mi to čim prej sporočite preko eAsistenta in zraven dopišite, v katero dejavnost se želi vključiti, saj je število prijav omejeno. V naslednjem tednu bodo zainteresirani učenci dobili prijavnice, s katerimi se bodo vključili v počitniški program ter obvestila s podrobnejšimi informacijami o počitniškem programu.

Za vse dodatne informacije sem vam na voljo preko eAsistenta.

Hvala in lep pozdrav.
Katja Borštnar