Spoštovani starši,

obdobje, ki je bilo namenjeno uvajanju steklenic, je končano. V tednu otroka bodo učenci dobili steklenice v last, ker se zavedamo, da vsi najbolj odgovorno ravnamo prav s stvarmi, ki so naše. Učitelji so v septembru posebno pozornost v pogovoru z učenci namenili varovanju narave. Na šoli si na različne načine prizadevamo, da bi se do okolja obnašali odgovorno, sem gotovo sodi tudi zmanjševanje uporabe plastike. Zavedamo se izobraževalne in vzgojne naloge, ki jo ima šola. Upamo, da nas boste v naših prizadevanjih podprli in spodbujali otroke k uporabi steklenic v šoli, na dnevih dejavnosti …  Želimo si, da naši učenci zrastejo v odgovorne državljane, ki jim bo mar za planet, na katerem živijo in kjer bodo nekoč živeli naši zanamci. Planet smo si od njih le sposodili in prav je, da zanj skrbimo po svojih najboljših močeh!

Kristina Renko, ravnateljica