Novo šolsko leto je  že dodobra zakorakalo v september. Mimo je prvi teden, na naši šoli pa se sploh ne pozna, da so med nami novinci, štirje prvošolci. Ti korenjaki so se zelo dobro vključili v naš vsakdan. Letos so bili deležni kar dveh sprejemov: na matični šoli jih je sprejela gospa ravnateljica, z razredničarko Nino so si ogledali pravo čarovniško predstavo, nato pa so se s straši odpeljali na podružnico Podkum, kjer smo jih pričakale ostale učiteljice in učenci. Čakala jih je majhna preizkušnja in sicer so morali skočiti v prvi razred, to za njih sploh ni bilo težko. Starejši učenci so zapeli nekaj pesmi, razredničarka pa jim je podelila diplome za uspešen skok v prvi razred.

Prvi teden je bil v znamenju pričakovanja proslave ob prazniku krajevne skupnosti Podkum. Učenci so pridno vadili in pokazali, da niso med počitnicami nič zarjaveli. V nedeljo so tako suvereno nastopili pri spomeniku na proslavi. Zapeli so štiri pesmi in povedali dve deklamaciji.

 

Učiteljice

 

GALERIJA SLIK:

(Skupno 68 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost