Na PŠ Podkum smo v letošnjem šolskem letu delovno soboto izpeljali na prav poseben način. Odpeljali smo se v Slovensko primorje, kjer smo preživeli čudovit dan.

Mama našega četrtošolca je takole zapisala:

Zaključna ekskurzija v Slovensko primorje je bila zadnja, ki sem se jo udeležila v organizaciji PŠ Podkum. Mlajši sin letos zaključuje 4. razred. Vesela sem, da se vsakoletne ekskurzije lahko udeležimo tudi starši. Vse pohvale učiteljicam, ki se vedno zelo potrudijo za organizacijo in izvedbo ekskurzije. Prvo leto smo bili v Kranjski gori, drugo leto v Rogatcu, lansko leto v Logarski dolini in letos v čudovitem Slovenskem primorju. V lepem sončnem dnevu smo skupaj preživeli lepe trenutke, zato mi bo tudi letošnja ekskurzija ostala v lepem spominu.

Urška Borišek G.

Učenci in učiteljice

GALERIJA SLIK:

(Skupno 69 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost