Ker smo pridno brali, smo se letos na matični šoli v Zagorju srečali z vsestranskim umetnikom Matjažem Pikalom. Poslušali smo pesmi, ki jih je spremljal s harmoniko ter prisluhnili njegovim pripovedim. Srečanje je bilo zanimivo in lepa nagrada za osvojene bralne značke.

Na matični šoli imamo veliko knjižnico in zelo prijazno knjižničarko Alenko, ki nas vedno sprejme, ko smo v Zagorju. Ker pa že dolgo nismo bili v Knjižnici Mileta Klopčiča, smo se tokrat odpravili še k njim na obisk.

Knjižničarka Romana nam je prebrala kratko zgodbico, reševali pa smo tudi kviz. Najmlajši smo se igrali v kotičku z igračami, večji pa smo si ogledovali poučne knjige.

Ura je hitro minila. Zahvalili smo se za gostoljubje in odšli.

Učenci in učiteljice PŠ Podkum

 

 

(Skupno 42 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost