Obveščamo vas, da zaradi napovedi izredno neugodnih vremenskih razmer v petek, 6. 2. 2015, pouka NE BO  na PŠ Čemšenik in PŠ Podkum. Prav tako NE BO organiziran šolski prevoz S KOMBIJEM (prevoz Jurca S. oz. Juvan M.).

Po potrebi pa bo na podružnični šoli Podkum in Čemšenik   za učence od 1. do 4. razreda organizirano nujno varstvo od 8. do 13. ure. Za varen prevoz do šole in iz šole poskrbite starši sami.

Avtobusni prevoz bo organiziran po voznem redu. Predlagamo, da starši sami presodite ali bo vaš otrok, ki je vozač, prišel k pouku na matično šolo. V primeru odsotnosti mu bo le-ta v petek, 6. 2. 2015, opravičena.

Manjkajoči dan bodo učenci PŠ Podkum in PŠ Čemšenik nadomestili v drugem terminu.

Za ukrep smo se na priporočilo MIZŠ in v soglasju z ustanoviteljem odločili zaradi varnosti otrok. Zahvaljujemo se vam za razumevanje in vas lepo pozdravljamo.

Alenka Ašič,

priloga: Odpoved pouka