Ponoči nekateri nismo mogli spati. Nekajkrat smo zbudili učiteljice, a niso bile nič hude.

Po zajtrku smo si ogledali Ptuj – Minoritski samostan, Mestno hišo, Florijanov in Orfejev spomenik, Mestni stolp, Ptujski grad, …

Po kosilu smo izboljševali plavalne tehnike in vzdržljivost. Popito vodo smo merili v litrih.

Za večerjo smo pojedli ogromne količine carskega praženca, zatem pa hop – po “nujnih” nakupih.

Ob ustvarjanju knjige komaj pričakujemo tekmo Maribora v Ligi prvakov. Dajmo naši!!!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

 

(Skupno 79 obiskov, današnjih obiskov 1)