Zadnje dni smo se že kar navadili odličnih športnih dosežkov naših učenk in učencev na najvišji ravni; tokrat je za odličen rezultat poskrbela Tinkara Butara, ko si je na državnem prvenstvu v kegljanju v Celju minuli petek priborila naslov državne prvakinje med deklicami letnika 2001 – 2002.

V isti kategoriji je odlično nastopila tudi Živa Stegenšek in si med 27 tekmovalkami priborila 9. mesto. Seveda obe deklici pridno trenirata v zagorskem kegljaškem klubu pod strokovnim vodstvom g. Vida  Ojstrška.

Tekmovanja se je v starejši kategoriji (deklice letnika 1999 – 2000) udeležila tudi Nika Rogljič, ki pa je zaradi preveč zgrešenih metov in dejstva, da tega športa ne trenira, dosegla 26. rezultat (pa vendarle na državnem prvenstvu).

Naj vam šport (v kakršnikoli obliki) zapolni in polepša prosti čas.

 

Martin koncilja

TEKMOVANJE 1

(Skupno 59 obiskov, današnjih obiskov 1)